Futbol Sahası: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Futbol | | style="width: 70%;"| [[FoE Futbol Kupası]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 188: | Line 188: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 120,000 | | style="text-align: center;" | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 1,274 | |||
| style="text-align: center;" | 610 | |||
| style="text-align: center;" | 1,530 | |||
| style="text-align: center;" | 40 | |||
| style="text-align: center;" | 12,120 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 12:03, 4 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 5x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | FoE Futbol Kupası 2016 |
Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)