Gül Bahçesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Marilyn Monroe Tarihi Görev Dizisi 2017 | | style="width: 70%;"| [[Marilyn Monroe]] Tarihi Görev Dizisi 2017 | ||
|} | |} | ||
Line 186: | Line 186: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 570 | |||
| 528 | |||
| 1,320 | |||
| 2,784 | |||
| 124 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:22, 4 August 2018
- Yağmalanabilir (motive edilemez) | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 3x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Marilyn Monroe Tarihi Görev Dizisi 2017 |
Bu bina farklı üretim zamanlarına bağlı olarak farklı üretimler gerçekleştirir: |