Gümüş Ödülü: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) | | style="width: 70%;"| Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) | ||
Line 101: | Line 101: | ||
| 886 | | 886 | ||
| 768,000 | | 768,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,058 | |||
| 1,024,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:20, 2 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) |