Gümüş Ödülü: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| 768 | | 768 | ||
| 614,400 | | 614,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 886 | |||
| 768,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 19:07, 16 March 2017
| |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) |