Güneş Mabedi - 8. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 211: | Line 211: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 52,500 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 52,500 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 35 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 35 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +24% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 127,500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 56,300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 35 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} Sld. Ord. için<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} Sld. Ord. için<br> |
Revision as of 08:32, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 60 | +24% | 1,000 | 8 | 1,000 | 35 |
Demir Devri | 96 | +24% | 2,300 | 8 | 2,300 | 35 |
Erken Dönem Orta Çağ | 240 | +24% | 3,800 | 8 | 3,800 | 35 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 480 | +24% | 5,300 | 8 | 5,300 | 35 |
Geç Dönem Orta Çağ | 720 | +24% | 7,000 | 8 | 7,000 | 35 |
Sömürge Çağı | 1,200 | +24% | 10,700 | 8 | 8,900 | 35 |
Sanayi Çağı | 2,400 | +24% | 13,300 | 8 | 10,800 | 35 |
İlerleme Çağı | 3,600 | +24% | 16,100 | 8 | 12,700 | 35 |
Modern Çağ | 6,000 | +24% | 20,000 | 8 | 14,700 | 35 |
Postmodern Çağ | 9,600 | +24% | 25,200 | 8 | 16,800 | 35 |
Yakın Çağ | 14,400 | +24% | 32,800 | 8 | 18,900 | 35 |
Yakın Gelecek Çağı | 24,000 | +24% | 38,000 | 8 | 21,200 | 35 |
Gelecek Çağı | 38,400 | +24% | 43,600 | 8 | 23,300 | 35 |
Buzul Gelecek | 57,600 | +24% | 49,500 | 8 | 25,500 | 35 |
Okyanus Geleceği | 72,000 | +24% | 55,800 | 8 | 28,000 | 35 |
Sanal Gelecek | 96,000 | +24% | 62,500 | 8 | 30,200 | 35 |
Uzay Çağı Mars | 156,000 | +24% | 104,400 | 8 | 49,000 | 35 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 216,000 | +24% | 115,600 | 8 | 52,500 | 35 |
Uzay Çağı Venüs | 252,000 | +24% | 127,500 | 8 | 56,300 | 35 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Sld. Ord. için