Galipler Arenası: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 40: | Line 40: | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Tunç Devri | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Tunç Devri | ||
| | | 80 | ||
| 30 | | 30 | ||
| 40 | | 40 | ||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | | style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | ||
| | | 160 | ||
| 70 | | 70 | ||
| 100 | | 100 | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | ||
| | | 200 | ||
| 120 | | 120 | ||
| 170 | | 170 | ||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Zirve Dönem Orta Çağ | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
| | | 290 | ||
| 170 | | 170 | ||
| 230 | | 230 | ||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Geç Dönem Orta Çağ | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Geç Dönem Orta Çağ | ||
| | | 360 | ||
| 220 | | 220 | ||
| 310 | | 310 | ||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Sömürge Çağı | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Sömürge Çağı | ||
| | | 420 | ||
| 280 | | 280 | ||
| 470 | | 470 | ||
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Sanayi Çağı | | ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Sanayi Çağı | ||
| | | 490 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 590 | | 590 | ||
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | ||
| | | 550 | ||
| 400 | | 400 | ||
| 710 | | 710 | ||
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | ||
| | | 610 | ||
| 470 | | 470 | ||
| 880 | | 880 | ||
Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodern Çağ | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodern Çağ | ||
| | | 670 | ||
| 530 | | 530 | ||
| 1,110 | | 1,110 | ||
Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | ||
| | | 720 | ||
| 600 | | 600 | ||
| 1,450 | | 1,450 | ||
Line 150: | Line 150: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Yakın Gelecek | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Yakın Gelecek | ||
| | | 780 | ||
| 670 | | 670 | ||
| 1,680 | | 1,680 | ||
Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | ||
| | | 870 | ||
| 740 | | 740 | ||
| 1,920 | | 1,920 | ||
Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | ||
| | | 930 | ||
| 810 | | 810 | ||
| 2,180 | | 2,180 | ||
Line 180: | Line 180: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | ||
| | | 980 | ||
| 890 | | 890 | ||
| 2,460 | | 2,460 | ||
Line 188: | Line 188: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,030 | |||
| 960 | |||
| 2,760 | |||
| 33 | |||
| 133 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 12:25, 4 August 2018
- Seçilen üretim seçeneğine göre; erzak, altın, madalya, ürün veya ilerleme puanı üretebilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Production Building |
Kapladığı Alan: | 5x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Forge Bowl 2018 |
This building produces different outputs mattering on which production length you set it to:
|
*Günlük lonca gücü eklenir
**İnşa edildiği çağa ait ürün üretir.(İşlenmemiş ve kendi kullanımınız için)