Gondol Limanı Pazar Yeri: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 253: | Line 253: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1,070 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1,490 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,990 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 82 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 136 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 08:29, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Üretim Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x5 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Gereken | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5dk | 15dk | 1sa | 4sa | 8sa | 1g | |||
Tunç Devri | 50 | 100 | 30 | 70 | 1 | 4 | 1 | 10 |
Demir Devri | 100 | 160 | 60 | 160 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Erken Dönem Orta Çağ | 140 | 400 | 100 | 270 | 2 | 6 | 1 | 10 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 180 | 800 | 140 | 370 | 3 | 8 | 1 | 10 |
Geç Dönem Orta Çağ | 220 | 1,200 | 190 | 490 | 4 | 10 | 1 | 10 |
Sömürge Çağı | 260 | 2,000 | 240 | 750 | 5 | 13 | 1 | 10 |
Sanayi Çağı | 300 | 4,000 | 290 | 940 | 6 | 17 | 1 | 10 |
İlerleme Çağı | 340 | 6,000 | 340 | 1,140 | 8 | 26 | 1 | 10 |
Modern Çağ | 380 | 10,000 | 390 | 1,410 | 12 | 33 | 1 | 10 |
Postmodern Çağ | 410 | 16,000 | 450 | 1,780 | 16 | 41 | 1 | 10 |
Yakın Çağ | 440 | 24,000 | 500 | 2,310 | 21 | 50 | 1 | 10 |
Yakın Gelecek Çağı | 480 | 40,000 | 560 | 2,680 | 27 | 59 | 1 | 10 |
Gelecek Çağı | 540 | 64,000 | 620 | 3,070 | 31 | 69 | 1 | 10 |
Buzul Gelecek | 570 | 96,000 | 680 | 3,490 | 36 | 78 | 1 | 10 |
Okyanus Geleceği | 600 | 120,000 | 740 | 3,940 | 41 | 87 | 1 | 10 |
Sanal Gelecek | 640 | 160,000 | 800 | 4,410 | 50 | 106 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Mars | 970 | 260,000 | 1,300 | 7,360 | 61 | 116 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 1,020 | 360,000 | 1,390 | 8,160 | 71 | 126 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Venüs | 1,070 | 420,000 | 1,490 | 8,990 | 82 | 136 | 1 | 10 |
Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir
Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)