Gondol Rıhtımı Pazarı: Difference between revisions
Jump to navigation
(Created page with "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:P_SS_MultiAge_CarnivalBonus18_300px.png - '''Can''' be plundered (can not be motivated) <br> - Renovation Kit needed t...") |
No edit summary |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
- | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:P_SS_MultiAge_CarnivalBonus18_300px.png]] | ||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | |||
|- | - Yağmalanabilir (motive edilemez) <br> | ||
| style="width: 30%;"| ''' | |||
| style="width: 70%;"| | - Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir<br> | ||
|- | |||
| style="width: 30%;"| ''' | - Mutluluk/Devasa Bina sadece olası para ve erzak üretimini etkiler <br>(erzak bonusu veren Devasa Binalar olası erzak üretimini etkilerken <br> St. Marks olası para üretimini etkiler) | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| ''' | |||
| style="width: 70%;"| | |- | ||
|} | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler:''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Üretim Binası | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Kapladığı Alan:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Venedik Karnavalı]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Bu bina farklı süredeki üretim seçeneklerine bağlı olarak farklı ürünler üretmektedir: ''' | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Çağ | |||
! [[File:icon_population.png]]<br> Gereklilikler | |||
! (5dk) <br> [[File:icon_coins.png]] | |||
! (15dk) <br> [[File:icon_supplies.png]] | |||
! (1s) <br> [[File:icon_medal.png]] | |||
! (4s) <br> [[File:Small_powerguild.png]] | |||
! (8s) <br> [[File:Small_fp.png]] | |||
! (1gün) <br> [[File:Small_goods.png]] | |||
! Puan | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Tunç Devri | |||
| 50 | |||
| 30 | |||
| 70 | |||
| 1 | |||
| 4 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 100 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | |||
| 100 | |||
| 60 | |||
| 160 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 160 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | |||
| 140 | |||
| 100 | |||
| 270 | |||
| 2 | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Zirve Dönem Orta Çağ | |||
| 180 | |||
| 140 | |||
| 370 | |||
| 3 | |||
| 8 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Geç Dönem Orta Çağ | |||
| 220 | |||
| 190 | |||
| 490 | |||
| 4 | |||
| 10 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 1,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Sömürge Çağı | |||
| 260 | |||
| 240 | |||
| 750 | |||
| 5 | |||
| 13 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 2,000 | |||
|- | |||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Sanayi Çağı | |||
| 300 | |||
| 290 | |||
| 940 | |||
| 6 | |||
| 17 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 4,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | |||
| 340 | |||
| 340 | |||
| 1,140 | |||
| 8 | |||
| 26 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 6,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | |||
| 380 | |||
| 390 | |||
| 1,410 | |||
| 12 | |||
| 33 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 10,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | PostModern Çağ | |||
| 410 | |||
| 450 | |||
| 1,780 | |||
| 16 | |||
| 41 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 16,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | |||
| 440 | |||
| 500 | |||
| 2,310 | |||
| 21 | |||
| 50 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 24,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Yakın Gelecek | |||
| 480 | |||
| 560 | |||
| 2,680 | |||
| 27 | |||
| 59 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 40,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | |||
| 540 | |||
| 620 | |||
| 3,070 | |||
| 31 | |||
| 69 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 64,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | |||
| 570 | |||
| 680 | |||
| 3,490 | |||
| 36 | |||
| 78 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 96,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 600 | |||
| 740 | |||
| 3,940 | |||
| 41 | |||
| 87 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 120,000 | |||
|- | |- | ||
| style="color: | | style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | ||
| | | 640 | ||
| 800 | | 800 | ||
| 4,410 | |||
| 4 | |||
| 50 | | 50 | ||
| 106 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| | | 160,000 | ||
|} | |} | ||
<br> | |||
<br> | |||
[[File:Small_powerguild.png]] * | <br> | ||
[[File:Small_goods.png]] ** | |||
<br> | |||
[[File:Small_powerguild.png]] *Güç günlük hesaplama sırasında eklenmektedir<br> | |||
[[File:Small_goods.png]] **Binanın bulunduğu çağa bağlı olarak her üründen 2 tane üretir |
Latest revision as of 11:52, 4 August 2018
- Yağmalanabilir (motive edilemez) - Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir - Mutluluk/Devasa Bina sadece olası para ve erzak üretimini etkiler
| |
Özellikler: | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 4x5 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Venedik Karnavalı 2018 |
Bu bina farklı süredeki üretim seçeneklerine bağlı olarak farklı ürünler üretmektedir: |
*Güç günlük hesaplama sırasında eklenmektedir
**Binanın bulunduğu çağa bağlı olarak her üründen 2 tane üretir