Hasır Kulübe: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2013 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 108: | Line 106: | ||
| 3,350 | | 3,350 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 392 | |||
| 3,750 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 11:05, 4 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2013 |