Hediye Kulesi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 879 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 879 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 950 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:26, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 60 | 5 |
Demir Devri | 76 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 90 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 110 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 131 | 60 |
Sömürge Çağı | 148 | 100 |
Sanayi Çağı | 166 | 200 |
İlerleme Çağı | 183 | 300 |
Modern Çağ | 200 | 500 |
Postmodern Çağ | 221 | 800 |
Yakın Çağ | 257 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 287 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 322 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 367 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 423 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 506 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 809 | 13,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 879 | 18,000 |
Uzay Çağı Venüs | 950 | 21,000 |