Kütük Kulübe: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2013 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 107: | Line 105: | ||
| 11,290 | | 11,290 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 706 | |||
| 12,650 | |||
| 72,000 | |||
|} |
Revision as of 13:01, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 3x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2013 |