Kış Piramidi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2015 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Line 91: | Line 91: | ||
| 2,220 | | 2,220 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 2,650 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 23:11, 28 July 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 3x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2015 |