Kızak İmalatçısı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 253: | Line 253: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 200 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 200 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 320 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,470 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 61 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 230 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 08:30, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Üretim Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 2x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Gereken | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5dk | 15dk | 1sa | 4sa | 8sa | 1g | |||
Tunç Devri | 10 | 30 | 10 | 20 | 50 | 1 | 4 | 15 |
Demir Devri | 30 | 48 | 20 | 50 | 120 | 2 | 5 | 15 |
Erken Dönem Orta Çağ | 40 | 120 | 30 | 80 | 190 | 3 | 6 | 15 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 50 | 240 | 40 | 110 | 270 | 4 | 7 | 15 |
Geç Dönem Orta Çağ | 70 | 360 | 60 | 150 | 360 | 5 | 8 | 15 |
Sömürge Çağı | 80 | 600 | 80 | 230 | 540 | 6 | 9 | 15 |
Sanayi Çağı | 90 | 1,200 | 90 | 280 | 670 | 8 | 13 | 15 |
İlerleme Çağı | 100 | 1,800 | 110 | 340 | 820 | 13 | 18 | 15 |
Modern Çağ | 110 | 3,000 | 120 | 420 | 1,020 | 17 | 25 | 15 |
Postmodern Çağ | 120 | 4,800 | 140 | 530 | 1,280 | 20 | 35 | 15 |
Yakın Çağ | 130 | 7,200 | 160 | 690 | 1,670 | 25 | 50 | 15 |
Yakın Gelecek Çağı | 140 | 12,000 | 180 | 800 | 1,930 | 29 | 68 | 15 |
Gelecek Çağı | 160 | 19,200 | 200 | 920 | 2,210 | 34 | 83 | 15 |
Buzul Gelecek | 170 | 28,800 | 220 | 1,050 | 2,510 | 39 | 100 | 15 |
Okyanus Geleceği | 180 | 36,000 | 240 | 1,180 | 2,830 | 43 | 115 | 15 |
Sanal Gelecek | 190 | 48,000 | 260 | 1,320 | 3,170 | 48 | 140 | 15 |
Uzay Çağı Mars | 290 | 78,000 | 410 | 2,210 | 5,300 | 52 | 170 | 15 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 310 | 108,000 | 440 | 2,450 | 5,870 | 57 | 200 | 15 |
Uzay Çağı Venüs | 320 | 126,000 | 480 | 2,700 | 6,470 | 61 | 230 | 15 |
Güç yalnızca bir loncadayken üretilebilir ve günlük hesaplama esnasında eklenir
Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)