Kabile Alanı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lonca | | style="width: 70%;"| [[Lonca Keşfi]] | ||
|} | |} | ||
Line 123: | Line 122: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 72,000 | | style="text-align: center;" | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 823 | |||
| style="text-align: center;" | 22,810 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 96,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 14:15, 4 August 2018
- Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 4x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Lonca Keşfi |
Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)