Kabile Alanı: Difference between revisions
Jump to navigation
m (Pann moved page Tribal Square to Kabile Alanı) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
# | {| | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Tribalsquare.png]] | |||
<br> | |||
- Motive edildiğinde ürün ve iki kat para üretir; <br>Motive edilmediğinde yağmalanabilir <br> | |||
- Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir<br> | |||
- Mutluluk ve Devasa Bina bonusları para üretimini etkiler | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Konut Binası | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Kapladığı Alan:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | |||
| style="width: 70%;"| Lonca Seferleri | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Çağ | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_population.png]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png]] <br>(günlük) | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Good Production.png|25px]]<br>(motivate edildiğinde) | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Ranking Points.png|25px]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Tunç Devri | |||
| style="text-align: center;" | 28 | |||
| style="text-align: center;" | 350 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 60 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | |||
| style="text-align: center;" | 61 | |||
| style="text-align: center;" | 830 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 96 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 93 | |||
| style="text-align: center;" | 1,380 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Zirve Dönem Orta Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 131 | |||
| style="text-align: center;" | 1,930 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 480 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Geç Dönem Orta Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 172 | |||
| style="text-align: center;" | 2,550 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 720 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Sömürge Çağı | |||
| style="text-align: center;" | 217 | |||
| style="text-align: center;" | 3,890 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 1,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Sanayi Çağı | |||
| style="text-align: center;" | 266 | |||
| style="text-align: center;" | 4,840 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2,400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | |||
| style="text-align: center;" | 317 | |||
| style="text-align: center;" | 5,880 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 3,600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 372 | |||
| style="text-align: center;" | 7,310 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 6,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | PostModern Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 428 | |||
| style="text-align: center;" | 9,200 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 9,600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | |||
| style="text-align: center;" | 488 | |||
| style="text-align: center;" | 12,000 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 14,400 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Yakın Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 550 | |||
| style="text-align: center;" | 14,000 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 24,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 615 | |||
| style="text-align: center;" | 16,000 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 38,400 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 683 | |||
| style="text-align: center;" | 18,060 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 57,600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 752 | |||
| style="text-align: center;" | 20,370 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |||
[[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 23:54, 9 November 2017
Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)