Kabristan: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Cadılar Bayramı 2017 | | style="width: 70%;"| [[Cadılar Bayramı]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 12,400 | | 12,400 | ||
| 126,000 | | 126,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 14,820 | |||
| 168,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 23:29, 28 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültür Binası |
Kapladığı Alan: | 7x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2017 |