Kahraman Sütunu - 6. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 8,100 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 10,130 | |||
| 9 - 14 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 12,150 | |||
| 10 - 17 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 45 | 500 | 500 | 4 | 2 | 6 |
Demir Devri | 72 | 1,300 | 1,300 | 5 | 2 | 6 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | 2,200 | 2,200 | 5 | 2 | 6 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | 3,000 | 3,000 | 6 | 2 | 6 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | 4,000 | 4,000 | 7 | 2 | 6 |
Sömürge Çağı | 900 | 6,100 | 5,100 | 9 | 2 | 6 |
Sanayi Çağı | 1,800 | 7,600 | 6,200 | 12 | 2 | 6 |
İlerleme Çağı | 2,700 | 9,200 | 7,200 | 16 | 2 | 6 |
Modern Çağ | 4,500 | 11,500 | 8,400 | 23 | 2 | 6 |
Postmodern Çağ | 7,200 | 14,400 | 9,600 | 32 | 2 | 6 |
Yakın Çağ | 10,800 | 18,800 | 10,800 | 45 | 2 | 6 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | 21,700 | 12,100 | 61 | 2 | 6 |
Gelecek Çağı | 28,800 | 24,900 | 13,300 | 75 | 2 | 6 |
Buzul Gelecek | 43,200 | 28,300 | 14,600 | 90 | 2 | 6 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | 31,900 | 16,000 | 104 | 2 | 6 |
Sanal Gelecek | 72,000 | 35,700 | 17,300 | 126 | 2 | 6 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | 59,700 | 28,000 | 153 | 2 | 6 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)