Kameriye: Difference between revisions
Jump to navigation
(Created page with "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:A_SS_MultiAge_GandhiBonus17.png - Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar<br> - Binayı çağınıza yükseltmek i...") |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik: | ||
| style="width: 70%;"| Mahatma Gandhi Tarihi Görev Dizisi 2017''' | | style="width: 70%;"| [[Mahatma Gandhi]] Tarihi Görev Dizisi 2017''' | ||
|} | |} | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| 6,300 | | 6,300 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
|- | style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 14% | |||
| 6,770 | |||
| 128,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 23:16, 28 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültür Binası |
Kağladığı Alan: | 4x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Mahatma Gandhi Tarihi Görev Dizisi 2017 |
Özellikler |