Kaplan'ın Mağarası: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 158: | Line 158: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216,000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7,120 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +5% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Savunma Ordusu için Savunma<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Savunma Ordusu için Savunma<br> |
Revision as of 09:20, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kule | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | ||
---|---|---|---|
Tunç Devri | 360 | 45 | +5% |
Demir Devri | 560 | 72 | +5% |
Erken Dönem Orta Çağ | 600 | 180 | +5% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 670 | 360 | +5% |
Geç Dönem Orta Çağ | 750 | 540 | +5% |
Sömürge Çağı | 880 | 900 | +5% |
Sanayi Çağı | 990 | 1,800 | +5% |
İlerleme Çağı | 1,080 | 2,700 | +5% |
Modern Çağ | 1,160 | 4,500 | +5% |
Postmodern Çağ | 1,210 | 7,200 | +5% |
Yakın Çağ | 1,410 | 10,800 | +5% |
Yakın Gelecek Çağı | 1,710 | 18,000 | +5% |
Gelecek Çağı | 2,040 | 28,800 | +5% |
Buzul Gelecek | 2,380 | 43,200 | +5% |
Okyanus Geleceği | 2,750 | 54,000 | +5% |
Sanal Gelecek | 3,280 | 72,000 | +5% |
Uzay Çağı Mars | 5,250 | 117,000 | +5% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 5,710 | 162,000 | +5% |
Uzay Çağı Venüs | 6,160 | 189,000 | +5% |
Uzay Çağı Jüpiter | 6,640 | 216,000 | +5% |
Uzay Çağı Titan | 7,120 | 234,000 | +5% |
Savunma Ordusu için Savunma