Kaplanın Mağarası: Difference between revisions
Jump to navigation
(Created page with "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Tigers' Den.png - Happiness is doubled while polished<br> - Renovation Kit needed to upgrade building |- | style="colo...") |
No edit summary |
||
(6 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Tigers' Den.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Tigers' Den.png]] | ||
- | - Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar<br> | ||
- | - Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Tip:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Savunma Binası | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Kapladığı alan:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Line 24: | Line 24: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Çağ | ||
! [[File:Icon_defense.png]] | ! [[File:Icon_defense.png]] | ||
! [[File: | ! [[File:Icon_happiness.png]] | ||
! [[File:Ranking Points.png]] | ! [[File:Ranking Points.png]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Tunç Devri | ||
| 5% | | 5% | ||
| 360 | | 360 | ||
| 45 | | 45 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | ||
| 5% | | 5% | ||
| 560 | | 560 | ||
| 72 | | 72 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 600 | | 600 | ||
| 180 | | 180 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 670 | | 670 | ||
| 360 | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Geç Dönem Orta Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 750 | | 750 | ||
| 540 | | 540 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Sömürge Çağı | ||
| 5% | | 5% | ||
| 880 | | 880 | ||
| 900 | | 900 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Sanayi Çağı | ||
| 5% | | 5% | ||
| 990 | | 990 | ||
| 1,800 | | 1,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | ||
| 5% | | 5% | ||
| 1,080 | | 1,080 | ||
| 2,700 | | 2,700 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 1,160 | | 1,160 | ||
| 4,500 | | 4,500 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodern | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodern Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 1,210 | | 1,210 | ||
| 7,200 | | 7,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 1,410 | | 1,410 | ||
| 10,800 | | 10,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Yakın Gelecek Çağ | ||
| 5% | | 5% | ||
| 1,710 | | 1,710 | ||
| 18,000 | | 18,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | ||
| 5% | | 5% | ||
| 2,040 | | 2,040 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | ||
| 5% | | 5% | ||
| 2,380 | | 2,380 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 5% | |||
| 2,750 | |||
| 54,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 5% | |||
| 3,280 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Icon_defense.png]] '' | [[File:Icon_defense.png]] ''*Her biri sadece PvP (komşu mücadelesi) savunma ordusunun savunmasını arttır.'' |
Latest revision as of 11:09, 4 August 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Savunma Binası |
Kapladığı alan: | 3x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2014 |
output |
*Her biri sadece PvP (komşu mücadelesi) savunma ordusunun savunmasını arttır.