Kaplanın Mağarası: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | | style="width: 30%;"| '''Tip:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Savunma Binası | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kapladığı alan:''' | | style="width: 30%;"| '''Kapladığı alan:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2014 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Line 99: | Line 99: | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 5% | |||
| 2,750 | |||
| 54,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 5% | |||
| 3,280 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Icon_defense.png]] ''*Her biri sadece PvP (komşu mücadelesi) savunma ordusunun savunmasını arttır.'' | [[File:Icon_defense.png]] ''*Her biri sadece PvP (komşu mücadelesi) savunma ordusunun savunmasını arttır.'' |
Latest revision as of 11:09, 4 August 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Savunma Binası |
Kapladığı alan: | 3x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2014 |
output |
*Her biri sadece PvP (komşu mücadelesi) savunma ordusunun savunmasını arttır.