Kar Küresi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 100: | Line 100: | ||
| 1,180 | | 1,180 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 215 | |||
| 1,330 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 19:07, 16 March 2017