Kara Kule: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Cadılar Bayramı 2017 | | style="width: 70%;"| [[Cadılar Bayramı]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Line 165: | Line 165: | ||
| 198 | | 198 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1 | |||
| 52,900 | |||
| <span style="color: red">-4,700</span> | |||
| 3 | |||
| 5 | |||
| 240 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Small_goods.png]] *Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncunun kendisi içindir) | [[File:Small_goods.png]] *Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncunun kendisi içindir) |
Revision as of 14:38, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para, İlerleme Puanı, Ürün ve Madalya üretir; | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 4x5 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2017 |
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncunun kendisi içindir)