Kara Kule: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 4,320 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 5,400 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 6,480 | |||
| 8 - 13 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:16, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x5Property "Size" (as page type) with input value " 4x5" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | -90 | 1 | 100 | 1,300 | 6 | 3 | 5 |
Demir Devri | -190 | 1 | 160 | 2,400 | 8 | 3 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | -260 | 1 | 400 | 3,200 | 10 | 3 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | -380 | 1 | 800 | 4,500 | 12 | 3 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | -530 | 1 | 1,200 | 5,900 | 13 | 3 | 5 |
Sömürge Çağı | -750 | 1 | 2,000 | 9,000 | 16 | 3 | 5 |
Sanayi Çağı | -850 | 1 | 4,000 | 11,200 | 22 | 3 | 5 |
İlerleme Çağı | -1,090 | 1 | 6,000 | 13,600 | 30 | 3 | 5 |
Modern Çağ | -1,160 | 1 | 10,000 | 17,000 | 43 | 3 | 5 |
Postmodern Çağ | -1,390 | 1 | 16,000 | 21,300 | 60 | 3 | 5 |
Yakın Çağ | -1,610 | 1 | 24,000 | 27,800 | 86 | 3 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | -2,200 | 1 | 40,000 | 32,200 | 116 | 3 | 5 |
Gelecek Çağı | -2,640 | 1 | 64,000 | 36,900 | 142 | 3 | 5 |
Buzul Gelecek | -3,410 | 1 | 96,000 | 41,900 | 172 | 3 | 5 |
Okyanus Geleceği | -3,940 | 1 | 120,000 | 47,200 | 198 | 3 | 5 |
Sanal Gelecek | -4,700 | 1 | 160,000 | 52,900 | 240 | 3 | 5 |
Uzay Çağı Mars | -7,530 | 1 | 260,000 | 88,400 | 292 | 3 | 5 |