Kervansaray: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2015 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Line 141: | Line 141: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 392 | |||
| 16,530 | |||
| 400 | |||
| 5 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] *Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] *Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 11:17, 4 August 2018
- Motive edilmediğinde ürün üretir (para üretimi iki kat artmaz) | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 4x5 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2015 |
*Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)