Kiosk: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıladiği ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Fransa Bisiklet Turu Tarihi Görev Dizisi 2017 | | style="width: 70%;"| [[Fransa Bisiklet Turu]] Tarihi Görev Dizisi 2017 | ||
|} | |} | ||
Line 117: | Line 117: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1 | |||
| 14,880 | |||
| 5 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:57, 4 August 2018
- Motive edildiğinde para üretimi iki katına çıkar ve ürün üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Alan: | 3x2 |
Kazanıladiği ilk etkinlik: | Fransa Bisiklet Turu Tarihi Görev Dizisi 2017 |
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)