Kiosk: Difference between revisions
Jump to navigation
(Created page with "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Kiosk.png - Motive edildiğinde para üretimi iki katına çıkar ve ürün üretir; motive edilmediğinde yağmalanab...") |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 1 | |||
| 13,280 | |||
| 5 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:43, 16 March 2017
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)