Konut Binaları: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 234: | Line 234: | ||
|[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential2.png|100px|link=]]<br />VR Evi | |[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential2.png|100px|link=]]<br />VR Evi | ||
||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 750||[[File:icon_size.png|link=]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Yol||[[File:Icon_population.png|link=]] 4,410<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 22,320<br />[[File:icon_clock.png|link=]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 310<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | ||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 750||[[File:icon_size.png|link=]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Yol||[[File:Icon_population.png|link=]] 4,410<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 22,320<br />[[File:icon_clock.png|link=]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 310<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential3.png|100px|link=]]<br />Çay Evi||[[File:icon_coins.png|link=]] 372,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 870,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 8:00:00<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Road||[[File:Icon_population.png|link=]] 5,020<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 17,190<br />[[File:icon_clock.png|link=]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 134<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Revision as of 00:57, 19 November 2018
Konut binaları, şehrinize nüfus sağlar ve para üretir. Bu binaların üretim süreleri çeşitlilik gösterir; dakikalar içerisinde toplanmaya hazır olanlar olduğu gibi, saatler ve hatta 24 saatte bir para üretenleri de mevcuttur.