Kral: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 102: | Line 102: | ||
| 19,640 | | 19,640 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 1 | |||
| 22,140 | |||
| 24,000 |
Revision as of 18:43, 16 March 2017