Kraliçe: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Doğum Günü | | style="width: 70%;"| [[Forge of Empires 1. Doğum Günü]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 110: | Line 106: | ||
| 22,140 | | 22,140 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1 | |||
| 24,800 | |||
| 32,000 | |||
|} |
Revision as of 11:48, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Forge of Empires 1. Doğum Günü 2013 |