Kraliçe Heykeli: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| style="width: 70%;"| Etkinlik Binası | | style="width: 70%;"| Etkinlik Binası | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Kapladığı Alan:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Forge Of Empires 5. Yıl Kutlaması]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 140: | Line 140: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 0 | |||
| 14,550 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 14:44, 4 August 2018
- Motive edildiğinde iki kat para üretir; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Etkinlik Binası |
Kapladığı Alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Forge Of Empires 5. Yıl Kutlaması |
Set: | Kraliyet Bahçesi |