Kraliyet Hamamı - 6. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 206: | Line 206: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 160,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> |
Revision as of 09:11, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||
---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||
Tunç Devri | 60 | 1,000 | 12 | 30 | 10 |
Demir Devri | 96 | 2,400 | 12 | 30 | 10 |
Erken Dönem Orta Çağ | 240 | 4,000 | 12 | 30 | 10 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 480 | 5,500 | 12 | 30 | 10 |
Geç Dönem Orta Çağ | 720 | 7,300 | 12 | 30 | 10 |
Sömürge Çağı | 1,200 | 11,200 | 12 | 30 | 10 |
Sanayi Çağı | 2,400 | 13,900 | 12 | 30 | 10 |
İlerleme Çağı | 3,600 | 16,900 | 12 | 30 | 10 |
Modern Çağ | 6,000 | 21,000 | 12 | 30 | 10 |
Postmodern Çağ | 9,600 | 26,400 | 12 | 30 | 10 |
Yakın Çağ | 14,400 | 34,400 | 12 | 30 | 10 |
Yakın Gelecek Çağı | 24,000 | 39,800 | 12 | 30 | 10 |
Gelecek Çağı | 38,400 | 45,600 | 12 | 30 | 10 |
Buzul Gelecek | 57,600 | 51,800 | 12 | 30 | 10 |
Okyanus Geleceği | 72,000 | 58,500 | 12 | 30 | 10 |
Sanal Gelecek | 96,000 | 65,500 | 12 | 30 | 10 |
Uzay Çağı Mars | 156,000 | 109,400 | 12 | 30 | 10 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 216,000 | 121,100 | 12 | 30 | 10 |
Uzay Çağı Venüs | 252,000 | 133,500 | 12 | 30 | 10 |
Uzay Çağı Jüpiter | 288,000 | 146,600 | 12 | 30 | 10 |
Uzay Çağı Titan | 312,000 | 160,200 | 12 | 30 | 10 |
Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir
Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir