Kuş Evi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Sisi Tarihi Görev Dizisi 2016 | | style="width: 70%;"| [[Sisi]] Tarihi Görev Dizisi 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 202: | Line 202: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,411 | |||
| 720 | |||
| 416 | |||
| 1,360 | |||
| 24 | |||
| 5,440 | |||
| 10,910 | |||
| 2 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 10:44, 4 August 2018
- Yağmalanabilir, motive edilemez | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 3x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Sisi Tarihi Görev Dizisi 2016 |
Bu bina seçilen sürelere göre farklı üretim seçenekleri sunmaktadır:
|