Kumdan Kale: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 137: | Line 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5,360 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5,360 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5,740 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 09:01, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 290 | 45 |
Demir Devri | 440 | 72 |
Erken Dönem Orta Çağ | 480 | 180 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 540 | 360 |
Geç Dönem Orta Çağ | 600 | 540 |
Sömürge Çağı | 710 | 900 |
Sanayi Çağı | 800 | 1,800 |
İlerleme Çağı | 870 | 2,700 |
Modern Çağ | 940 | 4,500 |
Postmodern Çağ | 980 | 7,200 |
Yakın Çağ | 1,130 | 10,800 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,380 | 18,000 |
Gelecek Çağı | 1,650 | 28,800 |
Buzul Gelecek | 1,920 | 43,200 |
Okyanus Geleceği | 2,220 | 54,000 |
Sanal Gelecek | 2,650 | 72,000 |
Uzay Çağı Mars | 4,230 | 117,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 4,600 | 162,000 |
Uzay Çağı Venüs | 4,970 | 189,000 |
Uzay Çağı Jüpiter | 5,360 | 216,000 |
Uzay Çağı Titan | 5,740 | 234,000 |