Luau: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 192: | Line 192: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 1,221 | |||
| 1,130 | |||
| 1,180 | |||
| 1,973 | |||
| 4,736 | |||
| 7,893 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:54, 16 March 2017
Bu bina seçilen sürelere göre farklı üretim seçenkleri sunmaktadır:
|
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncunun kendisi içindir)