Luau: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2016 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 203: | Line 203: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,458 | |||
| 1,190 | |||
| 1,320 | |||
| 2,133 | |||
| 5,120 | |||
| 8,533 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:20, 4 August 2018
- Yağmalanabilir, motive edilemez. | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 4x5 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2016 |
Bu bina seçilen sürelere göre farklı üretim seçenkleri sunmaktadır:
|
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncunun kendisi içindir)