Madam Fortuna'nın Çadırı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(Yol gerektirmez) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(Yol gerektirmez) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2017 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 155: | Line 155: | ||
| 35 | | 35 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 1 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 40 | |||
| 45 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 40 | | 40 | ||
|} | |} |
Revision as of 16:28, 4 August 2018
- Bulunduğunuz çağa otomatik yükselir | |
Özellikler | |
Tip: | Madalya Üreten Bina |
Kapladığı Alan: | 1x1 (Yol gerektirmez) |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2017 |
Set: | Kış Köyü |