Mayıs Direği: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Mayıs Günü 2016 | | style="width: 70%;"| [[Mayıs Günü]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 86: | Line 86: | ||
| 1,460 | | 1,460 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,750 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 23:33, 28 July 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Mayıs Günü 2016 |