Meddahın Köşesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| style="text-align: center;" | 14,140 | | style="text-align: center;" | 14,140 | ||
| style="text-align: center;" | 43,200 | | style="text-align: center;" | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 10% | |||
| style="text-align: center;" | 1,450 | |||
| style="text-align: center;" | 15,940 | |||
| style="text-align: center;" | 54,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Icon_attack.png]] Her biri saldırı ordusunun saldırı bonusunu arttırır. | [[File:Icon_attack.png]] Her biri saldırı ordusunun saldırı bonusunu arttırır. |
Revision as of 19:07, 16 March 2017