Mihrap Bahçesi - 4. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 6,480 | |||
| 8 - 13 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 8,100 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 9,720 | |||
| 12 - 20 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 250 | 57 | 30 | 300 | 250 | 1 |
Demir Devri | 400 | 122 | 48 | 650 | 430 | 1 |
Erken Dönem Orta Çağ | 450 | 187 | 120 | 1,100 | 480 | 1 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 500 | 263 | 240 | 1,450 | 530 | 1 |
Geç Dönem Orta Çağ | 560 | 344 | 360 | 1,900 | 590 | 1 |
Sömürge Çağı | 650 | 435 | 600 | 2,900 | 700 | 1 |
Sanayi Çağı | 740 | 531 | 1,200 | 3,600 | 790 | 1 |
İlerleme Çağı | 810 | 634 | 1,800 | 4,400 | 860 | 1 |
Modern Çağ | 870 | 743 | 3,000 | 5,400 | 920 | 1 |
Postmodern Çağ | 900 | 857 | 4,800 | 6,800 | 960 | 1 |
Yakın Çağ | 1,050 | 977 | 7,200 | 8,900 | 1,120 | 1 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,270 | 1,100 | 12,000 | 10,300 | 1,360 | 1 |
Gelecek Çağı | 1,520 | 1,231 | 19,200 | 11,800 | 1,630 | 1 |
Buzul Gelecek | 1,770 | 1,365 | 28,800 | 13,400 | 1,890 | 1 |
Okyanus Geleceği | 2,050 | 1,504 | 36,000 | 15,100 | 2,190 | 1 |
Sanal Gelecek | 2,450 | 1,646 | 48,000 | 16,900 | 2,610 | 1 |
Uzay Çağı Mars | 3,910 | 2,606 | 78,000 | 28,200 | 4,180 | 1 |