Mobilit: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | iOS uygulaması çıktığında verilen ödül (v1.35'ten hemen sonra) | | style="width: 70%;" | iOS uygulaması çıktığında verilen ödül (v1.35'ten hemen sonra) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 250 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 300 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:10, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | iOS uygulaması çıktığında verilen ödül (v1.35'ten hemen sonra) | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 90 | 5 |
Demir Devri | 101 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 112 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 125 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 139 | 60 |
Sömürge Çağı | 163 | 100 |
Sanayi Çağı | 184 | 200 |
İlerleme Çağı | 202 | 300 |
Modern Çağ | 216 | 500 |
Postmodern Çağ | 225 | 800 |
Yakın Çağ | 262 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 318 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 381 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 444 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 512 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 612 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 979 | 13,000 |