Mobilit: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 979 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 979 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 13,000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 13,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1,063 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 10:45, 23 April 2020
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | iOS uygulaması çıktığında verilen ödül (v1.35'ten hemen sonra) | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 90 | 5 |
Demir Devri | 101 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 112 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 125 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 139 | 60 |
Sömürge Çağı | 163 | 100 |
Sanayi Çağı | 184 | 200 |
İlerleme Çağı | 202 | 300 |
Modern Çağ | 216 | 500 |
Postmodern Çağ | 225 | 800 |
Yakın Çağ | 262 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 318 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 381 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 444 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 512 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 612 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 979 | 13,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 1,063 | 18,000 |