Mobilit: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| İOS aplikasyonu ile giriş ödülü (v1.35 güncellemesinden sonra) | | style="width: 70%;"| İOS aplikasyonu ile giriş ödülü (v1.35 güncellemesinden sonra) | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| 512 | | 512 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 369 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:17, 2 August 2018