Nöbetçi Yerleşimi - 1. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 124: | Line 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> |
Revision as of 10:59, 23 April 2020
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kule | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | +2% | 40 |
Demir Devri | +2% | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Sömürge Çağı | +2% | 40 |
Sanayi Çağı | +2% | 40 |
İlerleme Çağı | +2% | 40 |
Modern Çağ | +2% | 40 |
Postmodern Çağ | +2% | 40 |
Yakın Çağ | +2% | 40 |
Yakın Gelecek Çağı | +2% | 40 |
Gelecek Çağı | +2% | 40 |
Buzul Gelecek | +2% | 40 |
Okyanus Geleceği | +2% | 40 |
Sanal Gelecek | +2% | 40 |
Uzay Çağı Mars | +2% | 40 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | +2% | 40 |
Saldırı Ordusu için Savunma