Nöbetçi Yerleşimi - 1. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> |
Revision as of 13:04, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kule | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | +2% | 40 |
Demir Devri | +2% | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | +2% | 40 |
Sömürge Çağı | +2% | 40 |
Sanayi Çağı | +2% | 40 |
İlerleme Çağı | +2% | 40 |
Modern Çağ | +2% | 40 |
Postmodern Çağ | +2% | 40 |
Yakın Çağ | +2% | 40 |
Yakın Gelecek Çağı | +2% | 40 |
Gelecek Çağı | +2% | 40 |
Buzul Gelecek | +2% | 40 |
Okyanus Geleceği | +2% | 40 |
Sanal Gelecek | +2% | 40 |
Uzay Çağı Mars | +2% | 40 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | +2% | 40 |
Uzay Çağı Venüs | +2% | 40 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | +2% | 40 |
Saldırı Ordusu için Savunma