Nöbetçi Yerleşimi - 2. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> |
Latest revision as of 09:20, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kule | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | +4% | 40 |
Demir Devri | +4% | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | +4% | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | +4% | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | +4% | 40 |
Sömürge Çağı | +4% | 40 |
Sanayi Çağı | +4% | 40 |
İlerleme Çağı | +4% | 40 |
Modern Çağ | +4% | 40 |
Postmodern Çağ | +4% | 40 |
Yakın Çağ | +4% | 40 |
Yakın Gelecek Çağı | +4% | 40 |
Gelecek Çağı | +4% | 40 |
Buzul Gelecek | +4% | 40 |
Okyanus Geleceği | +4% | 40 |
Sanal Gelecek | +4% | 40 |
Uzay Çağı Mars | +4% | 40 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | +4% | 40 |
Uzay Çağı Venüs | +4% | 40 |
Uzay Çağı Jüpiter | +4% | 40 |
Uzay Çağı Titan | +4% | 40 |
Saldırı Ordusu için Savunma