Nautilus: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
# | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| style="color: white; background-color: #225a4b; text-align: center;" colspan="2" | '''Notilus''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Nautilus.png|link=]]<br />Notilus Okyanus Geleceğin ikinci menzilli askeri birliğidir. | |||
|- | |||
| style="color: white; background-color: #225a4b; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Çağ: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_age.png|link=]] Okyanus Gelecek | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Tip: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_military_unit_short_range.png|link=Unit Types]] Kısa Menzilli Birlik | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Saldırı: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_attack.png|link=]] 150 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Savunma: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_defense.png|link=]] 140 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Menzil: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_range.png|link=]] 12 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Hareketlilik: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_movement.png|link=]] 22 | |||
|- | |||
| style="color: white; background-color: #225a4b; text-align: center;" colspan="2" | '''Bonus''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Saldırı: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] karşı +140<br />[[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] karşı +140 <br /> [[File:Housebattle.png|link=]] üzerinde +40<br /> [[File:Sandbagcircle.png|link=]] üzerinde +70 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Savunma: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_reward_military_unit_light_infantry.png|link=]] karşı +140 <br /> [[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|link=]] karşı +140 <br />[[File:Housebattle.png|link=]] üzerinde +50<br /> [[File:Sandbagcircle.png|link=]] üzerinde +70 | |||
|- | |||
| style="color: white; background-color: #225a4b; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" | [[File:Force_field.png|link= Güç Sahrası]] [[Güç Sahrası]] 2 | |||
|- | |||
| style="color: white; background-color: #225a4b; text-align: center;" colspan="2" | '''Diğer Bilgiler''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Savaş Puanı: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_rank.png|link=]] 9270 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Gereklilikler: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_quest_alchemie.png|link=]] Notilus Taklidi | |||
[[File:Military_small.png|link=]] Notilus Damlası | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Yetiştirme Maliyeti: | |||
| style="width: 70%;"| 3000 [[File:Icon_money.png|link=]] 4500 [[File:Icon_supplies.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| Yetiştirme Süresi: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 04:00:00 saat | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| İyileşme Süresi: | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_time.png|link=]] 24 dk/yaşam puanı | |||
|} |
Revision as of 18:34, 10 October 2017
Notilus | |
Notilus Okyanus Geleceğin ikinci menzilli askeri birliğidir. | |
Özellikler | |
Çağ: | Okyanus Gelecek |
Tip: | Kısa Menzilli Birlik |
Saldırı: | 150 |
Savunma: | 140 |
Menzil: | 12 |
Hareketlilik: | 22 |
Bonus | |
Saldırı: | karşı +140 karşı +140 üzerinde +40 üzerinde +70 |
Savunma: | karşı +140 karşı +140 üzerinde +50 üzerinde +70 |
Özellikler | |
Güç Sahrası 2 | |
Diğer Bilgiler | |
Savaş Puanı: | 9270 |
Gereklilikler: | Notilus Taklidi
Notilus Damlası |
Yetiştirme Maliyeti: | 3000 4500 |
Yetiştirme Süresi: | 04:00:00 saat |
İyileşme Süresi: | 24 dk/yaşam puanı |