Nishikigoi Göleti: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldğı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldğı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2017 | | style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| 3% | | 3% | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,550 | |||
| 1,860 | |||
| 2% | |||
| 3% | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | <br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | ||
Line 166: | Line 173: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2018 | ||
|- | |- | ||
Line 293: | Line 300: | ||
| 7% | | 7% | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 3,530 | |||
| 4,240 | |||
| 5% | |||
| 7% | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Latest revision as of 15:28, 2 August 2018
Nishikigoi Göleti Kiraz Bahçesi Setinin bir parçasıdır ve Mutluluk ile savunmadaki birliklerin savunma gücüne artış sağlar. İkinci seviyeye Nishikigoi Göleti Geliştirmesi ile yükseltilebilir. .
Nishikigoi Göleti - Sv. 1
- Motive edilemez ve yağmalanamaz | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı Alan: | 2x3 |
Kazanıldğı ilk etkinlik: | İlkbahar Etkinliği 2017 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | 1 |
2 |
3 |
||
---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 200 | 240 | 2% | 3% | 30 |
Demir Devri | 260 | 310 | 2% | 3% | 48 |
Erken Dönem Orta Çağ | 280 | 340 | 2% | 3% | 120 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 320 | 380 | 2% | 3% | 240 |
Geç Dönem Orta Çağ | 350 | 420 | 2% | 3% | 360 |
Sömürge Çağı | 410 | 490 | 2% | 3% | 600 |
Sanayi Çağı | 470 | 560 | 2% | 3% | 1,200 |
İlerleme Çağı | 510 | 610 | 2% | 3% | 1,800 |
Modern Çağ | 550 | 660 | 2% | 3% | 3,000 |
Postmodern Çağ | 570 | 680 | 2% | 3% | 4,800 |
Yakın Çağ | 660 | 790 | 2% | 3% | 7,200 |
Yakın Gelecek | 810 | 970 | 2% | 3% | 12,000 |
Gelecek | 970 | 1,160 | 2% | 3% | 19,200 |
Buzul Gelecek | 1,130 | 1,360 | 2% | 3% | 28,800 |
Okyanus Gelecek | 1,300 | 1,560 | 2% | 3% | 36,000 |
Sanal Gelecek | 1,550 | 1,860 | 2% | 3% | 48,000 |
Nishikigoi Göleti - Sv. 2
- Motive edilemez ve yağmalanamaz | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı Alan: | 2x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | İlkbahar Etkinliği 2018 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | 1 |
2 |
3 |
||
---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 340 | 410 | 5% | 7% | 30 |
Demir Devri | 580 | 700 | 5% | 7% | 48 |
Erken Dönem Orta Çağ | 640 | 770 | 5% | 7% | 120 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 720 | 860 | 5% | 7% | 240 |
Geç Dönem Orta Çağ | 800 | 960 | 5% | 7% | 360 |
Sömürge Çağı | 940 | 1,130 | 5% | 7% | 600 |
Sanayi Çağı | 1,060 | 1,270 | 5% | 7% | 1,200 |
İlerleme Çağı | 1,170 | 1,400 | 5% | 7% | 1,800 |
Modern Çağ | 1,250 | 1,500 | 5% | 7% | 3,000 |
Postmodern Çağ | 1,300 | 1,560 | 5% | 7% | 4,800 |
Yakın Çağ | 1,510 | 1,810 | 5% | 7% | 7,200 |
Yakın Gelecek | 1,830 | 2,200 | 5% | 7% | 12,000 |
Gelecek | 2,200 | 2,640 | 5% | 7% | 19,200 |
Buzul Gelecek | 2,560 | 3,070 | 5% | 7% | 28,800 |
Okyanus Gelecek | 2,950 | 3,540 | 5% | 7% | 36,000 |
Sanal Gelecek | 3,530 | 4,240 | 5% | 7% | 48,000 |