Noel Baba'nın Atölyesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 191: | Line 191: | ||
|10 | |10 | ||
|96,000 | |96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
|1,969 | |||
|910 | |||
|1,670 | |||
|2,097 | |||
|5,032 | |||
|7,893 | |||
|208 | |||
|10 | |||
|120,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Small_goods.png]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) | [[File:Small_goods.png]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) |
Revision as of 19:08, 16 March 2017
Bu bina farklı üretim zamanlarına bağlı olarak ürün üretmektedir. |
Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)