Noel Baba'nın Atölyesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2016 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 202: | Line 202: | ||
|10 | |10 | ||
|120,000 | |120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 2,352 | |||
| 960 | |||
| 1,870 | |||
| 2,267 | |||
| 5,440 | |||
| 8,533 | |||
| 253 | |||
|10 | |||
|160,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Small_goods.png]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) | [[File:Small_goods.png]] Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir) |
Latest revision as of 11:55, 4 August 2018
- Yağmalanabilir (motive edilemez) | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 5x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2016 |
Bu bina farklı üretim zamanlarına bağlı olarak ürün üretmektedir. |
Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)